Kurul Üyeleri


Kurum Başkanı

Prof. Dr. Faruk BİLİR, 1971 yılında Yozgat Sorgun’da doğmuştur. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk Anabilim Dalından sırasıyla Lisans, Kamu Hukuku alanında Yüksek Lisans ve Doktora derecelerini almıştır. Çalışma hayatına 1995 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Anayasa Hukuku Anabilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak başlamış; 2001-2008 yılları arasında Yrd. Doç. Dr., 2008-2013 yılları arasında Doç. Dr., 2013-2014 Prof. Dr. unvanlarıyla öğretim üyesi olarak görev yapmıştır.

Devamını Gör

Cabir BİLİRGEN

Cabir BİLİRGEN, 1 Mart1956’ da Erzincan Refahiye’de doğmuştur. Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Fakültesi’ni bitirmiş, PTT Genel Müdürlüğünde sırasıyla teknisyenlik, mühendislik, çeşitli kademelerde idarecilik, Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini yürütmüştür.

Devamını Gör

Turan ARIK

Turan ARIK, 1965 yılında Kayseri’nin Sarız ilçesinde doğmuştur. Üniversite mezunu olan Turan Arık memuriyete 1984 yılında başlamış, 1999 tarihinden itibaren sırasıyla Iğdır, Malatya, Kırşehir, Nevşehir ve Kayseri illerinde İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak görev yapmıştır.

Devamını Gör

Hasan AYDIN

Hasan AYDIN, 1973 yılında Trabzon’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesinden Lisans, KTÜ Sosyal Bilimleri Enstitüsü Temel İslami Bilimler Anabilim Dalından Yüksek Lisans derecelerini almıştır.

Devamını Gör

Şaban BABA

Şaban BABA, 1971 yılında Trabzon’un Araklı ilçesinde doğmuştur. İlk ve ortaöğretimini Samsun’un Terme ilçesinde tamamlamış, 1992 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 1996 yılında mezun olmuştur.

Devamını Gör

Dr. İhsan Ezel BÜYÜKSEKBAN

Dr. İhsan Ezel BÜYÜKSEKBAN, 1960 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini 1979 yılında İstanbul Kadıköy Saint Joseph Fransız Erkek Lisesinde tamamlayarak, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesine girmiş, 1985 yılında mezun olarak Tıp Doktoru derecesini almıştır.

Devamını Gör

Murat KARAKAYA

Murat KARAKAYA, 1973 yılında Çorum’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Yüksek Lisans eğitimini yine kamu yönetimi alanında, ABD İndiana Üniversitesi Kamu ve Çevre İlişkileri Okulu’nda tamamlamıştır.

Devamını Gör

Dr. Cengiz PAŞAOĞLU

Dr. Cengiz PAŞAOĞLU, 1979 yılında Trabzon’da doğmuştur. Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden Lisans, Fen Bilimleri Enstitüsü Elektrik-Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalından sırasıyla Yüksek Lisans ve Doktora derecelerini almıştır.

Devamını Gör

Bayram ARSLAN

Bayram ARSLAN, 1978 yılında Yüksekova’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Hakkari’de tamamlamış, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden, 2008 yılında da Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Devamını Gör
 

Kurumsal

Mevzuat

Veri Sorumlusu

İlgili Kişi

Yayınlar